Rreth MZHE

Lexo më shumë
 • rreth nesh

  rreth nesh

  Changzhou Instituti i Materia Medica Co, Ltd (themeluar në nëntor 2010) është paraardhësi të institutit të kërkimit shtetërore (themeluar në 1984).
 • Produkte

  Produkte

  Çdo rënie e acidit Hyaluronic duhet të jetë subjekt i 23 procedurave të përpunuar të prodhimit dhe 16 teste rigoroze për të siguruar që çdo pikë e acidit Hyaluronic është 100% e sigurt.

Lajme dhe Ngjarje

Shiko te gjitha
 • Hyaluronate natriumi dhe ...

  Lidhur me djegiet, kam gjetur një shumë e raporteve klinike aplikimit të Hyaluronate natriumi, kështu që pjesa e përfunduar është për referencë vetëm, jo ​​për përdorim komercial! Së pari, përcaktimi i djegiet djegie dhe përvëlues është një dhimbje e rastësishme që shpesh ndodh në jetë. Në përgjithësi i referohet të ngrohjes, duke përfshirë hidro ...
 • Shanghai International ...

  Më 15 korrik, 2017, tre-ditore Shanghai International Medical Beauty dhe plastike Pajisje Ekspozita përfundoi me sukses në Shanghai World Expo Exhibition Hall! Kompania jonë ftuar të marrin pjesë në ekspozitë, tregon zgjidhje informative porosi për industr bukuri mjekësore ...